Vítejte v Zákaznickém portálu společnosti BOHEMIA ENERGY. Prostřednictvím portálu můžete využívat naše on-line služby. Přístup do on-line služeb je k dispozici pro každého našeho zákazníka, stačí se zaregistrovat.

Pokud ještě nejste zaregistrováni, použijte tlačítko Registrace. Vyplňte registrační formulář a dále postupujte podle instrukcí, které Vám přijdou e-mailem. Celý proces netrvá déle než 1 minutu.

Pokud jste již zaregistrováni, vyplňte Vaše uživatelské jméno a heslo a stiskněte tlačítko Přihlásit se. Objeví se seznam aplikací, ke kterým máte nastavený přístup.

Uživatelské jméno je vygenerováno naším systémem a nemůže být měněno. Uživatelské jméno tiskneme na dokumenty, které Vám doručujeme (uvítací dopis, vyúčtovací faktury, předpisy záloh apod.) Případně pro jeho zjištění můžete kontaktovat naší zákaznickou linku.

Heslo si volíte sami v průběhu registrace. Heslo musí obsahovat alespoň 8 znaků (alespoň 1 číslo, 1 velké a 1 malé písmeno).

Pokud jste zapomněli heslo, použijte tlačítko Zapomenuté heslo a dále postupujte podle instrukcí, které Vám přijdou e-mailem.

Naše přihlašovací aplikace funguje ve více jazycích. Jazyk můžete měnit pomocí tlačítka s vlajkou a názvem jazyka.

Technická doporučení: Naše aplikace jsou testovány na všechny běžné internetové prohlížeče, které nejsou starší než 2 roky. U starších prohlížečů doporučujeme provést aktualizaci na nejnovější verzi. V prohlížeči musí být povolený JavaScript.